Okna PCV Szczecin

Sprawdzone rozwiązania i wysokiej jakości okna PCV

Okno jest jednym z najważniejszych elementów, należących do konstrukcji budynku. Aby spełniało swoją funkcję, musi zostać dobrze dobrane oraz zamontowane. Właściwie dopasowane okno wspiera energooszczędność budynku, w konsekwencji czego rachunki są niższe, a komfort przebywania w mieszkaniu poprawia się. Na rynku dostępne są liczne materiały, z których produkuje się okna, a także różne systemy profili okiennych. Wybraliśmy dla Państwa i zawarliśmy w ofercie te, które według naszej oceny najlepiej sprawdzą się w Państwa domach, gwarantując liczne korzyści, w tym wyjątkową trwałość oraz doskonałą izolację termiczną i akustyczną.

W Domex Szczecin znajdą Państwo jedynie wysokiej jakości okna PCV, które zapewnią prawidłową cyrkulację powietrza, wentylację grawitacyjną oraz termoizolację. Wszystkie te właściwości są niezbędne m.in. do odpowiedniej izolacji budynku. Poza sprzedażą okien PCV zajmujemy się również ich montażem: wybierając naszą ofertę, otrzymują Państwo kompleksowe usługi w korzystnej, niskiej cenie. Opis przedstawia zalety profili okien PCV, które dostępne są w sprzedaży w Domex Szczecin. Współpracujemy z doświadczonymi, cenionymi na rynku producentami okien PCV, takimi jak Aluplast czy Redan.

Oferta przedstawiająca zalety profili okien PCV z Szczecina. Seria Ideal 8000 oraz ideal 4000

Aluplast

Zalety profili serii Ideal 8000:

 • Głębokość zabudowy 85 mm
 • Profil 6 - komorowy
 • Możliwość zastosowania pakietów szybowych o szerokości do 51 mm
 • współczynnik izolacyjności termicznej profili Uf = 1,0 W/m2K
 • System z uszczelnieniem środkowym wyposażony w trzy uszczelki
 • Kilka wariantów skrzydeł: niezlicowane i półzlicowane o oryginalnym designie
 • Większa stabilność okien dzięki usztywniającemu współdziałaniu szyby
 • Lepsza izolacyjność cieplna w stosunku do tradycyjnych rozwiązań
 • Lepsze zabezpieczenie przed włamaniem – brak możliwości wypchnięcia szyby ze skrzydła, dzięki obwodowej szczelinie z klejem
 • Zmniejszenie ilości przypadków pękania szyb w wyniku błędnego zaszklenia
 • Lepsza izolacyjność akustyczna poprzez bezpośrednie powiązanie skrzydła z szybą
Okna PCV Szczecin

Ideal 4000

System 5-6 - komorowy o głębokości zabudowy 70 - 85 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym

Swoboda wyboru

System o szerokości 70-85 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, 5-6 komorowy. System ideal 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o głębokości 70-85 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie do charakteru wnętrza. System ideal 4000 jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji. W tym drugim przypadku, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.

Okna PCV Szczecin Okna PCV Szczecin

Redan Optimum

Okna są często inwestycją na całe życie. Budując lub remontując dom czy też mieszkanie, stajesz przed bardzo ważną decyzją. Jeżeli obok ważnych parametrów izolacyjnych przywiązujesz wagę do stylu, wyglądu i komfortu mieszkania, wybierając okna Redan Round Line podjąłeś właściwą decyzję. Okna z linii Round Line zbudowaliśmy w oparciu o nowy polski system profili WITAL, renomowane okucia MACO oraz szkło koncernu Saint Gobain.


Okna PCV SzczecinPrawa autorskie zastrzeżone 2015`
Projekt i realizacja META